Yönetici Koçluğu | Devis'So Psychology Engineering

Yönetici Koçluğu

Geçmişte iş görmüş strateji ve taktikler artık demode oldu. Liderler yeni beceriler geliştirmek, daha da güçlenmek ve potansiyellerini eksiksiz olarak ortaya çıkarmak zorundalar. Şirketler yöneticilerinin liderlik becerilerine akıllı yatırımlar yapmak durumundalar; çünkü bu beceriler şirketin gelecekteki başarıları açısından kritik öneme sahip. Artık Lider Yönetici Koç, hem yönetiyor, hem liderlik ediyor hem de koçluk ile takım oyuncularının sorumluluklarını sahiplenmesini sağlıyor

İş dünyasında olmak istediğin yerde misin? Kariyer hayatında basamakları hızla çıkamadığını mı düşünüyorsun? Neden ben yapamıyorum diyor ya da başaramayacağını mı düşünüyorsun?   Yol haritanı belirleyemediğinden mi yakınıyorsun? Aradığın soruların cevabını beraber bulalım.

İş stresi, gündem yoğunluğu, motivasyon, geçmişin korkuları, geleceğin endişeleri…  seni olumsuz etkileyen ne varsa bil ki yalnız değilsin. Hepsi liderlerin yaşamını altüst ediyor. Ama bir çıkış yolu var. Önce kendi liderlik becerilerini geliştirecek, sonra diğer liderlere yardımcı olmanı sağlayacak, liderliğin ayak izlerini taşıyan başlı başına bir yol. Çağın gereksinimleriyle donatılmış, güçlü ve hayatında yepyeni bir sayfa açacak lider birliktelik.

Yönetici Koçluğu Eğitimini Kimler Almalı?

  • İş dünyasına koçluk hizmeti vermek isteyen bireyler
  • Yönetmekten, liderlik ve koçluk etmeye geçiş yapmak isteyen profesyoneller
  • Kariyerinde başarıyı hedefleyenler
  • Yöneticiler
  • Firma sahipleri

 

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.